GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Djupa tallrikar 7843689
nr 784 3689
Djupa tallrikar
+ skålfat, Willow + terrin England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:23:44
100 kr
150 kr
250 kr